Reportáž z Múzea totality v týždenníku Život

Sereď /  Príjemným prekvapením pre nás je článok na troch stranách uverejnený v týždenníku Život, ktorý bol publikovaný 17. novembra, teda v čase, kedy sme zverejnili bannery a linky na weby, kde je možné Múzeum totality navštíviť online.

Samotnú redaktorku časopisu aj fotografa exponáty zaujali, materiál podali aj pre bežného čitateľa zrozumiteľným spôsobom s priložením dostatočných fotografických príloh.

Časopis Život na titulnej strane ktorého sa nachádza Miiro Žbirka je v predaji do stredy tohto týždňa.

Reportáž z Múzea totality je prístupná okrem printovej verzie aj vo verzii online a nájdete ju tu: