Autodopravcovia využili voľný čas na návštevu Múzea totality

Včera v popoludňajších hodinách osem autodopravcov čakajúcich na spoločné rokovanie využilo voľný čas na návštevu Múzea totality.

Chlapi si so záujmom prezreli tisíce exponátov, pri ktorých si vyhotovili desiatky fotografií na pamiatku.

Medzi dopravcami bol aj Stano Skala z Dojcu známy ako dlhoročný organizátor spomienok na November ´89 či 1. máj svojským spôsobom. Stano je aj zberateľom historických vozidiel.

Jedna odpoveď

1. Nech im ide teraz Matelko a spol. variť kapustnicu a tlieskať. Pred voľbami ich hecovali do štrajku, pričom vedeli, že žiadajú nesplniteľné. A najkrajšie bolo, keď po voľbách bola prvá tlačovka Min. dopravy, kde prišli aj oni a len čo začali hovoriť, tak baner s min. dopravy, ktorý visel za nimi pekne stiahli, papaláši odišli a chlapci tam ostali sami ako koly v plate.