Back to all Post

Do knihy o Seredi uloženej vo vitríne múzea sa podpísali už všetci porevoluční primátori

Sereď / V Múzeu totality je okrem vitríny s tématikou novodobej totality, resp. takýchto praktík zjavných u niektorých politikov, aj vitrína exponátmi a dobovými artefaktami zameraná výlučne na Sereď a okolie.

Práve táto vitrína obsahuje všetku doteraz zaobstaranú literatúru viažúcu sa k Mestu Sereď a jeho histórii.

Vystavená je aj kniha o Seredi, obsahujúca venovania a podpisy všetkých porevolučných primátorov mesta.

Kniha je vhodným štúdijným materiálom nielen pre tých, ktorí sa o históriu zaujímajú podrobne, ale aj pre úplne bežného občana hľadajúceho informácie z histórie mesta.

EXprimátori podpisovali knihu o Seredi doma, aj na ulici. A spomínali na dobu minulú…

2 komentáre

• Anonym
    11. augusta 2022

no ktorý z nich bol najlepší primátor?

• Lolo
    12. augusta 2022

VŠETCI ZLODEJI A PARAZITI 🤣🤣🤣😩😩😩😞😞😞💀💀💀💀💀💀💀💀💀

Pridajte komentár

Múzeum Totality – © 2018-2022. Všetky práva vyhradené.
Zásady spracovania osobných údajov