Klub Bar je pripravený na stretnutia, plánovanie nových expedícií a debaty počas dlhých zimných večerov

Začínajú dlhé dni a nám sa cnie za cestovaním, na ktoré sme boli zvyknutí pred prísnymi protipandemickými opatreniami. Ešte v v dvadsať devätnástom roku nebol mesiac, počas ktorého by sme necestovali niekde do zahraničia. Za desaťročia pred Covidom sme videli kus sveta a to aj krajiny, do ktorých ide tak promile Slovenskej populácie.

Už pred týmito Vianocami sa stretáme za účelom aspoň približného načrtnutia ciest pre budúci rok.

Priestory súkromného clubu prispôsobeného na naše potreby sú využívané aj pre stretanie v MÚZEU TOTALITY.

Sme radi, že sa život postupne aspoň do určitej miery vracia do starých koľají.

Video z MÚZEA TOTALITY: