Ďalší predmet zo socializmu

Ďalším predmetom z čias socializmu je sklenená nádoba s oceľovou sieťkou, ktorá dnes už tvorí súčasť obdobnej sifónovej fľaše na sódovú vodu.

Ešte sa možno podarí zohnať rovnako osieťkovanú nádobu na ľad a sada bude kompletná.

1. Pre blbečkov je to nádoba na tvorbu koktailov a miešaných nápojov, tzv. shaker.
    Pretože v článku sa to nedozviete 💩
    Hlavne ze to je zo socializmu 🤦‍♂️

2. Netrpezlivo očakávam, kedy sa na stránke SOL objaví informácia, že v múzeu totality sa nachádza sedátko na porcelánovú záchodovú misu z čias socializmu.

3. Ľubomír Veselický 13. septembra 2023, 20:07 Pri 20:07 – Lubos, ak este nemas doma urobenu rekonstrukciu (my sme stare hajzliky zial uz vymenili) daj vediet, to sedatko minimalne zdokumenujeme a vytlacim Ti ho so sipkami,aby si toaletu vcas nasiel.

V kazdom pripade Ti zatial na pozeranie mozem ponuknut kompletnu zbierku toaletneho papiera z cias socializmu. … nemaj sproste myslienky, je novy a nepouzity…

4. Ked som pred casom LV nazval prdologom asi som tusil, ze ma nieco spolocne s hajzlami.
    A nie, nikto sa s tebou o tom bavit nebude.
    Ked tak, spachaj dalsi mytus. Tentokrat o tom, v com si doma.

5. Pán Veselický s pánom Majkomv niektorých veciach nesúhlasím.To čo dokázal s tým múzeom je na ocenenie mesta,lebo ide o akciu súkromnú a takých je málo.Aj my sme do múzea pána Majka dali veci a sme radi že sú vystavené.Keď sme sa tam boli pozrieť tak boli prekvapený a na to spomíname aj teraz.Má tam unikátne kúsky a robí to za svoje peniaze.My mu držíme palce.

6. Ľubomír Veselický 13. septembra 2023, 20:21 Pri 20:21 – Lubos,dokedy budes klamat diskutujucich? Nehanbis sa, si ako maly chlapec tvariaci sa, ze ludia okolo su blbi. Fakt uz v sebe nenachadzas ani trosku cti a ucty aspon voci sebe?