Viac ako štyri desiatky ďalších kníh z antikvariátov v Českej republike doplnené do knižnice Múzea totality

Už dve noci práce máme za sebou pri triedení, dokumentovaní a zakladaní viac ako štyroch desiatok kníh, ktoré sme tento týždeň mali Marekom osobne doručené z Prahy. Ide o knihy objednané v antikvariátoch v Českej republike a všetky sú tématicky blízke socializmu, totalite a post revolučnému vývoju najskôr v ČSFR a následne v samostatnej Českej a Slovenskej republike.

Všetky knihy sú už založené v knižnici múzea a pripravené na štúdium.

2 Odpovede

1. sereďanka 29. septembra 2023, 14:07 Pri – stovky, resp. niekolko tisic. Foto z kniznice muzea uverejnujem pomerne casto, katalogizacia hotova este nie je, zatial som spokojny, ak sami podari nafotit a uverejnit nove prirastky.

Srdecna vdaka, stale su knihy, ake nemame a som si isty, ze vsetky nebudeme mat nikdy. Uz teraz ale mame evidentne najlepsie vybavenu kniznicu s temou ´68 a ´89 na Slovensku.

A pracujeme na doplnani kniznice stale, aj ked je to stale narocnejsie minimalne z pohladu moznej duplicity.

Ak mate knihy, kludne sa ohlaste. Dakujeme.