Aj toto ste doma za socializmu celkom isto mali

A možno ešte aj máte. Zachovalé a plne funkčné aj po štyroch desaťročiach.

Šitíčko každej  domácej gazdinky za socializmu muselo obsahovať asi to, čo sa nám vďaka nevyhodeným šuplíkom vo viacerých domácnostiach podarilo zhromaždiť v Múzeu totality.

Originálna drevená skladacia kazeta, ihly, cverny, gombíky a vlastne všetko s nápisom Made in Czechoslovakia, alebo z čias socializmu nepochybne pochádzajúce.

Ďakujeme a máme vystavené pre tých, ktorí dobu nezažili, no chcú o nej vedieť a vidieť maximum.

1. Pamätám si, ako sa mi roztrhal sveter a babka šikovná gazdinka, vytiahla toto. Ako mali som si tam schovával autíčka :). Super vecička a krásne spomienky.

2. Pamätám si, ako sa mi roztrhal sveter a babka šikovná gazdinka, vytiahla toto. Ako mali som si tam schovával autíčka :). Super vecička a krásne spomienky.