Festival slobody 2023 – dokument ÚPN o tlačiaroch Samizdatov už dnes

V rámci programu Festival slobody Vám dávame do pozornosti filmy Malý svet pravdy a  Alfonz Paulen – hrdina lásky.
Viac informácií o oboch  filmoch nájdete v priložených pozvánkach.
Podujatia sa uskutočnia 6. a 7. novembra 2023 v Kine Mladosť, Hviezdoslavovo námestie 17, Bratislava.

Na premiéru je vstup voľný do naplnenia kapacity.

Zároveň Vás pozývame aj na ostatné podujatia Festivalu slobody, ktorý bude prebiehať do 17. 11. 2023.
Festival prinesie zaujímavé výstavy, divadelné predstavenia, koncerty, Festival slobody pod pyramídou či Víkend zatvorených hraníc.

Všetky potrebné informácie nájdete na webovej stránke www.festivalslobody.sk