Originální brožura /prospekt/ leták – Rallye Škoda 1978 – Mladá Boleslav ČSSR

Naozaj rôzne “chuťovky” sú k dostaniu na rôznych burzách, či online bazárových platformách.

Záujemcov o staré autá nepochybne zaujme originálna brožúra Rallye Škoda 1978.

Niečo od predajcu:

Originální brožura / prospekt / leták – Rallye Škoda 1978 – Mladá Boleslav ČSSR . Vydáno 1972 . Pořádáno 30.IV.1972 – 2.VII.1978. Počet stran 12 . Jazyk: česky , formát: cca 21cm x 15cm (složený) , stav viz. foto , velice zachovalá , kompletní , bez poškození , na zadní straně popsáno tužkou ( půjde vygumovat ) . Obsahuje modely : Škoda 110L Rallye , Škoda 120S , Škoda 130RS atd. Evidenční číslo 206.

1. Pán Majko už by ste mohli konečne písať o Seredi a nie o nepodstatných veciach.Keď idem na túto stránku tak by som sa chcel niečo dozvedieť čo je nové v Seredi, lebo je to stránka seredonline.sk .Už keď neni primátor Tomčanyi tak už sa tu nedá nič kritizovať. Ďakujem.

2. Anonym 8. novembra 2023, 11:37 Pri – v prvom rade, na slusne napisany prispevok reagujem rad.

Nemate pravdu, Tomcanyi a jeho era spravy veci verejnych ZDALEKA ukoncena nie je. A kritizovat je co aj dnes.

Diskutujuci pod Vami ma ale pravdu – Vy pisete pod clanky v rubrike Muzeum totality a tam Tomcanyi este vitrinu urobenu nema.

3. aj ked po dnesku by uz mohla byt – spina richtar a jeho volic tupelo. A text pod vitrinu by mohol spisat byvaly vicekecalek.
    ozaj a este – co to vy dezolati mate s tym pchanim sa do zadkov? ved vy na ,,NICH,, nadavate.. ci? ale zas – pchaj sa kam chces.