Pražská kaviareň, reštaurácia a antikvariát ako príjemný priestor pre posedenie, relax a štúdium

Predstavujeme ďalšiu príjemnú kaviareň so štýlovým interiérom.

Priestor s výbornou atmosférou a energiou, do ktorého sa vždy rád vraciam. Po prvý raz to bolo s bývalým disidentom a signatárom Charty 77 Petrom Cibulkom a stalo sa tak aj pri včerajšej návšteve Prahy. Chutilo výborné espresso a medzi stovkami kníh sa našli aj tri  knižôčky a jeden časopis do Múzea totality.

Odporúčam túto kaviareň, reštauráciu spojené s antikvariátom pri návšteve Prahy. Nachádza sa v časti Holešovice v uličke na skok od Strossmayerovho námestia. V štýlových priestoroch nájdete nielen pohodu a výbornú atmosféru, ale aj inšpiráciu a zákutia na kľudné a nikým nerušené posedenie.

Tieto tri knižôčky a jeden časopis sme v antikvariáte našli a zakúpili do knižnice Múzea totality.