Na východe nič nie je?

Inzerát plný zaujímavých doplnkov k počítaču  PMD-85, nás motivoval k absolvovaniu už druhej cesty na východ Slovenska v tomto roku.

Prvá zastávka v Rimavskej Sobote, ďalšia v Rožňave s rozhovorom o jaskyni Domica a jej objaviteľovi Jánovi Majkovi a v jednej dedinke v Maďarsku pre knihy z cesty Gusta Štibranyiho elektrobicyklom z Aljašky až na juh Južnej Ameriky a tá hlavná – artefakty do Múzea totality v Košiciach. Cestou späť ešte rozhovor na kameru v Prešove k téme environmentálnej záťaže dlhodobo ohrozujúcej zdravie a obťažujúcej ľudí v regióne Serede.

Výborne strávené dva dni a – pán Fico, na východe predsa len je toho hodne. A ak konečne okrem seba a spriaznených “vašich ľudí” urobíte niečo aj pre občanov Slovenska, bude tam toho oveľa viac.

Podrobnosti v tématických článkoch už onedlho…

– – –

Na fotografii: Aktuálny pohľad na Vysoké Tatry

1. Filcko už robí dosť pre svojich občanov, nové ministerstvo semafórov tento rok zhltne 100 000 000e, efektívne neguje zisk zo zdanených jogurtov a nikotinu. Takto sa šetrí do psej matere 😀