Štefan Hubinák do Múzea totality venoval veľa cenných artefaktov zo socializmu

Tento týždeň Múzeum totality navštívil aj náš dlhoročný spolupracovník Štefan Hubinák z Paty. Čitatelia SOL ho poznajú hlavne z článkov týkajúcich sa v minulosti futbalu a teraz hlavne akcií poriadaných v obci Pata.

Do múzea neprišiel s prázdnymi rukami. Hodnotná literatúra z čias socializmu, kniha o DUSLO Šaľa, niekoľko medailí z výročí tohto závodu, ale aj plechová galeta na masť.

Štefan je ďalším návštevníkom, ktorý chápe hodnotu predmetov ktoré venoval, ale aj kníh v knižnici múzea. Zároveň prekvapil svojou vlastnou knižnicou a archívom.

Štefanovi ako ďalšiemu darcovi patrí vďaka.